Views periodic execution (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Display
pt: Exibição

en: Active
pt: Ativo

en: Inactive
pt: Inativo

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Interval
pt: Intervalo
