Views periodic execution (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: @time ago
sk: pred @time
