Views periodic execution (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Active
bg: Активен

en: @time ago
bg: преди @time

en: Interval
bg: Интервал
