Views periodic execution (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
