Views periodic execution (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: As often as possible
fi: Niin usein kuin mahdollista
