Views periodic execution (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Active
gu: સક્રિય

en: @time ago
gu: @time પહેલા
