Views periodic execution (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Active
hi: सक्रिय

en: Inactive
hi: निष्क्रिय

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Interval
hi: मध्यान्तर
