Views periodic execution (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Interval
lt: Intervalas
