Views periodic execution (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Active
nn: Aktiv

en: @time ago
nn: @time sidan
