Views periodic execution (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: @time ago
ro: în urmă cu @time
