Views periodic execution (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: @time ago
sr: Пре @time
