Views periodic execution (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: @time ago
te: @time క్రితం
