Views periodic execution (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Active
uk: Активно

en: Inactive
uk: Неактивно

en: @time ago
uk: @time тому

en: Interval
uk: Проміжок

en: As often as possible
uk: Якнайчастіше
