Views periodic execution (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Display
vi: Hiển thị

en: Active
vi: Hoạt động

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: @time ago
vi: cách đây @time
