Views periodic execution (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: @time ago
cs: @time zpět
