Views periodic execution (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Active
cy: Gweithredol

en: @time ago
cy: @time yn ôl
