Views periodic execution (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Active
hr: Aktivno

en: @time ago
hr: prije @time
