Views periodic execution (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Active
is: Virkt

en: @time ago
is: @time síðan
