Views periodic execution (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Active
lv: Aktīvs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Interval
lv: Intervāls
