Views periodic execution (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Active
ne: सक्रिय

en: @time ago
ne: @time पूर्व
