Views periodic execution (6.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
