Views periodic execution (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Active
ca: Actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: @time ago
ca: fa @time

en: As often as possible
ca: Tant com sigui possible
