Views periodic execution (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Active
da: Aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: @time ago
da: @time siden

en: As often as possible
da: Så ofte som muligt
