Views periodic execution (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Interval
ta: இடைவேளை
