Views Popup (6.x-2.10) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Both
el: Και τα δύο

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Column
el: Στήλη

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s
