Views Popup (6.x-2.10) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Sortable
et: Sorditav

en: List type
et: Loendi liik

en: Both
et: Mõlemad

en: Alignment
et: Joondus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Hide
et: Peida

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.
