Views Popup (6.x-2.10) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ
