Views Popup (6.x-2.10) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: sort by @s
nn: sorter etter @s
