Views Popup (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
