Views Popup (6.x-2.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s
