Views Popup (6.x-2.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Views
fa: نماها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: List type
fa: نوع سجل

en: Ordered list
fa: سجل مرتب شده

en: Unordered list
fa: سجل نامرتب

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: sort by @s
fa: ترتیب بر اساس @s
