Views Popup (6.x-2.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: sort by @s
bg: сортирай по @s
