Views Popup (6.x-2.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: Column
bs: Kolona

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
