Views Popup (6.x-2.6) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Column
cy: Colofn

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad

en: sort by @s
cy: dosbarthu drwy @s
