Views Popup (6.x-2.6) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: List type
he: סוג רשימה

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s
