Views Popup (6.x-2.7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: sort by @s
am: በ@s ደርድር
