Views Popup (6.x-2.7) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Grid
be: Сетка

en: Hide
be: Схаваць

en: sort by @s
be: Сартаваць па @s

en: Popup
be: Выкідны
