Views Popup (6.x-2.7) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Both
eu: Biak

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Grid
eu: Sareta

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Column
eu: Zutabe

en: sort by @s
eu: @s(e)z ordenatu

en: Fill up single line
eu: Lerro bakoitza bete
