Views Popup (6.x-2.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի
