Views Popup (6.x-2.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Both
lt: Abu

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Hide
lt: Slėpti

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s
