Views Popup (6.x-2.7) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Both
lv: Abi

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Grid
lv: Režģis

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s
