Views Popup (6.x-2.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Hide
mn: Нуух
