Views Popup (6.x-2.7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Both
ps: دواړه

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Grid
ps: ځاليز

en: Hide
ps: پټول

en: Column
ps: ستن
