Views Popup (6.x-2.8) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Separator
ca: Separador

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sortable
ca: Ordenable

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Both
ca: Ambdós

en: Alignment
ca: Alineació

en: Grid
ca: Graella

en: Hide
ca: Oculta

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: sort by @s
ca: ordena per @s

en: Popup
ca: Emergent

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
ca: L'alineació horitzontal col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a la dreta. L'alineació vertical col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a baix.

en: Fill up single line
ca: Omple la línia solta.

en: If you disable this option a grid with only one row will have the amount of items as tds. If you disable it this can cause problems with your css.
ca: Si inhabiliteu aquesta opció una graella amb una única fila tindrà el total d'elements com a tds. Si ho inhabiliteu això pot causar problemes amb el vostre css.
