Views Popup (6.x-2.8) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s
