Views Popup (6.x-2.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Field
is: Rein

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Hide
is: Krógva

en: sort by @s
is: raða eftir @s
