Views Popup (6.x-2.8) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: List type
hr: Tip liste

en: Both
hr: Oba

en: Grid
hr: Mreža

en: Hide
hr: Sakrij

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s
