Views Popup (6.x-2.8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
