Views Popup (6.x-2.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Both
gu: બંને
