Views Popup (6.x-2.9) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: List type
hu: Lista típusa

en: Both
hu: Mindkettő

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Grid
hu: Rács

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: Column
hu: Oszlop

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: sort by @s
hu: rendezés @s szerint

en: Popup
hu: Felugró

en: milliseconds
hu: ezredmásodperc

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
hu: A vízszintes elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és így halad jobbra. A függőleges elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és lefelé halad.

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Fill up single line
hu: Egysoros feltöltés

en: If you disable this option a grid with only one row will have the amount of items as tds. If you disable it this can cause problems with your css.
hu: Ha ez a lehetőség tiltott, akkor az egyetlen sort tartalmazó rácsnak is annyi eleme lesz, ahány TD. A letiltás CSS problémákat okozhat.
